Cześć!

Jestem Ewelina i cieszę się, że tu wpadłeś!

DLACZEGO FOTOGRAFIA?

Przede wszystkim z zamiłowania. Fotografuję od zawsze, ale bardziej rozmyślnie od narodzin mojego syna. Przepadłam na dobre, kiedy uświadomiłam sobie ile można wyrazić jednym zdjęciem. W tej chwili nie wyobrażam sobie, że mogłabym nie fotografować.

Ogromną radość daje mi fotografowanie ludzi, uczuć, relacji z innymi. Mam radar na uśmiechy, czułe gesty, spontaniczne reakcje i wzruszające chwile. Moim celem jest przekazywać szczere i naturalne kadry z pięknymi historiami.

CO KONKRETNIE ROBIĘ?

Wykonuję sesje rodzinne, ciążowe i noworodkowe. Można się do mnie zwracać w sprawie reportażu z uroczystości rodzinnych. Robię także sesje wizerunkowe i portretowe dla osób, które potrzebują zdjęć na strony internetowe lub media społecznościowe.

Fotografuję w miejscu, w którym mieszkasz lub po prostu, które kochasz. Nie stresuję prośbami o modelowe pozy, miny, ani nie zmuszam do uśmiechów. Wszystko odbywa się na luzie w przyjaznej atmosferze i naturalnych warunkach.

PRYWATNIE

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i żoną. Mam oczy szeroko otwarte i lubię wiedzieć co w trawie piszczy. Gdyby nie bieganie, startowałabym w triathlonach, gdyby nie piraci drogowi, byłabym mistrzem kierownicy, gdyby nie laktoza, piłabym mleko.

Zdjęcia Monika Hejger

Z przyjemnością Cię poznam!

Śmiało pisz lub dzwoń. Zapraszam do kontaktu!